Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

DR. SERHAT KALA

https://osmaniyepsikolog.com/wp-content/uploads/serhat-kala.jpg

Randevu Planla

Çalışma Saatleri
Kendisine Ulaşın

İLETİŞİM BİLGİLERİ


0 (544) 867 78 19

serhatkala@hotmail.com

Randevu Planla


Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı Dr. Serhat KALA; psikiyatrik tanısı olan çocuk ve gençler için özel eğitimin, öğretmen ve aile desteğinin yanı sıra psikolojik desteğin de önemli olduğunu savunur ve bunu gerçekleştirmek için ekip olarak çalışmayı önemser. Girişimci, üretken ruhuyla dokunduğu Elit Danışmanlık Merkezine değer katmıştır.

2002-2008 yılları Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi, 2009-2010 Dışkapı Genel Cerrahi Eğitimi, 2010-2011 yılları arasında Zonguldak Kara Elmas Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi eğitimi aldı. 2011-2015 tarihleri arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Psikiyatrisi Anabilim Dalında eğitimini tamamladı.

Kişiler Arası İlişkiler Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Çift ve Aile Terapisi ve Oyun Terapisi eğitimi aldı. Afyon ili Halk Sağlığı Müdürlüğü Evlilik Öncesi Danışmanlık Merkezi kuruluşunda eğitim modülü oluşturmada katkıları oldu. Çocuk Psikiyatri Uzmanı olarak Otizm Spektrum Bozukluğunun erken tanı ve tedavi açısından Afyon İli aile hekimlerine farkındalık eğitimi verdi. Sağlıklı çocuk gelişiminin değerlendirilmesi ve takibinin planlanması açısından yardımcı personellere Çocuk Psikiyatri Uzmanı olarak eğitimler verdi ve erken tanı takip açısından sağlıklı çocuk gelişimi üzerinde çalışmalar yaptı. Bebek ruh sağlığı ile de ilgilenmektedir.

OKULLAR / EĞİTİMLER

  • Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitimi 2002-2008
  • Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim dalı uzmanlık 2009-2010
  • Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Eğitimi 2010- 2011
  • Ankara Üniversitesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Eğitimi 2010-2011
  • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Uzmanlık 2011-2015

Osmaniye’ de Çocuk Ergen Psikiyatristi, Psikolog ve Dil Konuşma Terapisti

5 yılı aşkın süredir alanında aktif bir şekilde hizmet veren, Uzman Doktor Serhat Kala ve ekibi; çocuk, ergen ve yetişkinlerde Ruh Sağlığı Hizmetleri ve Psikolojik Danışmanlık ve Dil Konuşma Terapisi alanındaki profesyonel çalışmalarını Ankara’dan Osmaniye’ye getirmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Son Haberler

Her Hakkı Saklıdır. İnansoft Bilişim2018

mobil-telefon mobil-whatsapp

 

 

Kurumumuz Devredilecektir.
İlgilenenlerin +90 555 554 27 09 üzerinden
bizimle iletişime geçmesini rica ederiz.