Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmeni / Öğrenci Koçu

ALİ YILMAZ TÜRKYILMAZ

https://osmaniyepsikolog.com/wp-content/uploads/ali-yilmaz-turkyilmaz.jpg

Randevu Planla

Çalışma Saatleri
Kendisine Ulaşın

İLETİŞİM BİLGİLERİ


0545 645 45 01

elitpsikoloji@gmail.com

Randevu Planla


2015 yılında, eşi Uzm. Psk. Dan./Psikoterapist Güzide TÜRKYILMAZ ile birlikte, Osmaniye’de ilk psikolojik danışmanlık merkezi olan Elit Danışmanlığı kurmuştur. Yine Akıl Zeka Oyunları Atölyesini Osmaniye’de ilk kuran kişidir. Çocuklara ve gençlere eğitmenlik, ailelerine danışmanlık hizmetlerini aktif bir şekilde sürdürmektedir.

1981 yılında Kırıkkale’de dünyaya gelmiştir. İlk ve Orta öğrenimini burada tamamlamıştır. 1995 yılında dereceyle kazanmış olduğu Maltepe Askeri Lisesi’nden 1999 yılında mezun olmuştur. 1999 yılında girdiği Kara Harp Okulu İşletme Bölümünden 2003 yılında mezun olarak ikmal subayı olarak göreve başlamıştır. Orduda teğmen, üsteğmen ve yüzbaşı rütbelerinde ülkemizde çeşitli illerde yönetici ve lider pozisyonunda görev yapmış ve 2015 yılı Ocak ayında istifa ederek ordudan ayrılmıştır.

2015 yılında Elit Danışmanlık Merkezini kurmuş ve kendiside ayrıca Akıl ve Zeka Oyunları Eğitici Eğitimlerini tamamlayarak 2016 yılı Ocak ayından itibaren hem kendi kurumunda hem de çeşitli eğitim kurumlarında Akıl ve Zeka Oyunları dersi vermeye başlamıştır. Ayrıca öğrencilerine ve/veya eğitim vereceği insanlara daha iyi ulaşabilmek ve onları daha iyi anlayabilmek maksadıyla hem profesyonel yaşam koçluğu hem de öğrenci koçluğu eğitimleri almıştır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır. Halen Elit Danışmanlık bünyesinde hem profesyonel koçluk hizmetleri hem de Akıl ve Zeka Oyunları dersi vermeye devam etmektedir.

İŞ TECRÜBELERİ

 • İstanbul Küçükyalı İkmal Maliye Okulu (2003-2004, İstanbul)
 • Ankara Yenikent Hv.dan İkmal Bkm.Depo K.lığı (2004-2008, Ankara)
 • Ankara Mamak Muhabere Okulu (2008-2010, Ankara)
 • Bitlis Tatvan 10uncu Mot.P.Tug.K.lığı (2010-2013, Bitlis)
 • Osmaniye 39uncu Mknz.P.Tug.K.lığı (2013-2015, Osmaniye)
 • Elit Psikolojik Danışmanlık Merkezi Akıl Zeka oyunları Eğitmeni (2015- devam ediyor, Osmaniye)
 • Elit Psikolojik Danışmanlık Merkezi Profesyonel Yaşam ve Öğrenci Koçu (2017- devam ediyor, Osmaniye)

ÖĞRENİM DURUMU

 • Kara Harp Okulu İşletme Bölümü (1999-2003)
 • Kara Harp Okulu Sistem Mühendisliği (2002-2003)

KURS VE SERTİFİKALAR

 • Zeka ve Akıl Oyunları Eğitmenliği, Uludağ Üniversitesi (2016)
 • Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi, Bingöl Üniversitesi (2017)
 • Koçluğun Temelleri Eğitimi, Sola Unitas Akademi, Ankara (2017)
 • Koçun Varlığı Eğitimi, Sola Unitas Akademi, Ankara (2017)
 • Koçlukta Olasılıklar Dünyası Eğitimi, Sola Unitas Akademi, Ankara (2017)
 • Koçlukta Birlikte Yaratma Eğitimi, Sola Unitas Akademi, Ankara (2017)
 • Öğrenci Koçluğu ve Yönetici Koçluğu Eğitimi, Sola Unitas Akademi, İstanbul (2017)
Hizmet Alanlardan…

HAKKIMIZDA SÖYLENENLER


Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittik Güzide Hanım’a. 8 yaşında bir kızım var onu götürdük. Güzide Hanım’a gittiğimizde yabancılık çekmedik, çok sıcak kanlı ve güler yüzlü bir psikolog. Diksiyonu, konuşması çok rahatlatıyor. Çok memnun kaldık kendisinden. Herkese tavsiye ederiz. Kızımın okulunda da öğretmenleri ile görüştüm. Eğer sıkıtı yaşayan çocuklar varsa Güzide Hanım’a yönlendirebileceklerini söyledim.


Hilal


Bir insan bu kadar mı insan canlısı, sevgi dolu ve mütevazi olur? Uzmanlığı ile de Kendisini tek geçerim Osmaniyede. OKB hastalığımla sayesinde başetmeyi öğrendim. Hiç bitmeyen temizlik ve kontrol davranışlarımdan kurtuldum. Allah razı olsun hocam. Herkese tavsiye ediyorum!


Meltem


Güzide Hanım iş ahlakı olan, işini çok iyi yapan bir terapist. Ailecek kendine hayran kaldık. Elit Psikolojik Danışmanlık Harika bir ortam. Kendisinden aile danışmanlığı aldık. Bir çok şeyi farkedip düzeltmemize vesile oldu. Duacıyız. Seviyoruz onu kısaca.


Mahir Deniz


Osmaniye’ de Psikolog

18 yılı aşkın süredir alanında aktif bir şekilde hizmet veren, Uzman Psikolojik Danışman Güzide TÜRKYILMAZ; çocuk, ergen ve yetişkinlerde Ruh Sağlığı Hizmetleri ve Psikolojik Danışmanlık alanındaki profesyonel çalışmalarını Ankara’dan Osmaniye’ye getirmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Her Hakkı Saklıdır. GebzeSoft 2018

mobil-telefon mobil-whatsapp