Yönetici Asistanı

ALİYE DEMİR

https://osmaniyepsikolog.com/wp-content/uploads/aliye-demir.jpg

Randevu Planla

Çalışma Saatleri
Kendisine Ulaşın

İLETİŞİM BİLGİLERİ


0545 645 45 01

elitpsikoloji@gmail.com

Randevu Planla


2016 yılından bu yana, Elit Danışmanlık Merkezinde yönetici asistanı ve sekreter olarak görev yapmaktadır. Bilgi ve randevu almak için arayan herkese, nezaketi ve yardımsever ruhuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Aliye DEMİR, 1985 yılında Osmaniye’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı.

2009 yılında Gazi Üniversitesi Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünü bitirdi. Aynı yıl Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümünü kazanarak, 2011 yılında mezun oldu.

Osmaniye’de çeşitli sektörlerdeki şirketlerde sekreterlik ve muhasebe işleriyle ilgili görevler aldı.

2016 yılından bu yana Elit Danışmanlık’da yönetici asistanı ve sekreter olarak çalışmaktadır.

ADRES

Raufbey Mh. 9564 Sk. Elizinn İş Merkezi
Kat: 4 No: 15 Osmaniye

E-POSTA
elitpsikoloji@gmail.com

TELEFON
0545 645 45 01
0328 825 30 00

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Pazartesi-Cumartesi 10.00-19.00
Pazar: Kapalı
Hizmet Alanlardan…

HAKKIMIZDA SÖYLENENLER


Kızım için gittik Elit Psikolojik Danışmanlık Merkezine. Kendisine buradan teşekkür etmek istedim. Kızımın bitmek bilmeyen temizlik takıntısı vardı. sürekli ellerini yıkıyor hiç birimizin dokunduğu yere dokunmuyor dışarıda gezmek istemiyor eve gelince saatlerce banyo yapıyor okulda çok sorun yaşıyor hastaneye gitmiyordu.Osmaniye psikolog olarak kızımızın sağlığına kavuşturdu güzide hanım. şimdi okula gidiyor dersleri çok iyi dışarı çıkıyor evde çok rahat bir şekilde yaşıyoruz. ne kadar teşekkür etsek az. böyle bir şeyin karşılığı yok gerçekten. yaşayan bilir. Allah razı olsun güzide hanımdan. Herkese tavsiye ederim. güvenle gidebilirsiniz. iyi günler


Mehmet K.


Sanki yıllardır güzide hanımı tanıyormuşum gibi rahat hissettim yanında. Kendime bile söyleyemediklerim döküldü ağzımdan. Terapim devam ediyor, faydalı olacağına çok inanıyorum.


Kaan


Ben aile olarak sıkıntılı olduğumuz bir dönemde oğlumun bu süreci kolay atlatabilmesi için neler yapabileceğimiz konusunda destek almak için Güzide Hanım a başvurdum. Ve bir çocuğun enerjisini korumak annenin enerjisini moralini korumaktan geçiyor, bu anlamda Güzide Hanım ın desteği çok büyüktü. Çocuğumla bir abla sohbetinde görüşmesi ve bu görüşme hakkındaki çıkarımlarını onun yanında değil sonra telefonda aktarıp durum değerlendirmesi yapması ve bunun gibi başka profesyonel adımlarıyla biz çok fayda gördük. Hiç şüphesiz en profesyonel ve en iyi danışmanlık merkezi olduğunu söyleyebilirim 🙂


Filiz


Osmaniye’ de Psikolog

18 yılı aşkın süredir alanında aktif bir şekilde hizmet veren, Uzman Psikolojik Danışman Güzide TÜRKYILMAZ; çocuk, ergen ve yetişkinlerde Ruh Sağlığı Hizmetleri ve Psikolojik Danışmanlık alanındaki profesyonel çalışmalarını Ankara’dan Osmaniye’ye getirmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Her Hakkı Saklıdır. GebzeSoft 2018

mobil-telefon mobil-whatsapp