Çocuk Ergen ve Yetişkin Ruh Sağlığı Hastalıkları Uzmanı

ATİLLA BİRDİR

https://osmaniyepsikolog.com/wp-content/uploads/atilla-birdir.jpg

Randevu Planla

Çalışma Saatleri
Kendisine Ulaşın

İLETİŞİM BİLGİLERİ


0 (544) 867 78 19

serhatkala@hotmail.com

Randevu Planla


Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı Dr. Alittal Birdir Merkezimizde hizmet vermektedir.

1981 senesinde Adana’da dünyaya geldim. Evliyim ve üç yaşında bir oğlum var. Lise eğitimimi Tarsus Amerikan Lisesi’nde 1999 yılında tamamladıktan sonra üniversite eğitimim için İstanbul’a yerleştim. Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2005 yılında mezun oldum.

Daha sonra Ankara’da Hacettepe Üniversitesi’nde hastane yöneticiliği eğitim programını tamamladım. 2013 yılında Romanya’nın Köstence şehrinde Köstence Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim dalında psikiyatri ihtisasımı tamamladım. Sonrasında Romanya’nın başkenti Bükreş şehrine yerleşip, Bükreş Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Psikiyatrisi Anabilim dalında Prof. Dr. I. Dobrescu önderliğinde çocuk ve ergen psikiyatrisi ihtisasını yaptıktan sonra ülkeme dönmeye karar verdim.

Bükreş’te geçirdiğim dönemde 3 sene boyunca aile ve çift terapisi eğitimi aldım. Her iki branşımın denkliğini 2016 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden aldıktan sonra Burdur Devlet Hastanesi Çocuk Psikiyatrisi bölümünde şehrin ilk çocuk ve ergen psikiyatristi olarak mecburi hizmet görevime başladım. Bu görevimi 2,5 yıl süre sonunda başarıyla tamamladıktan sonra Tarsus Devlet Hastanesi çocuk ve ergen Psikiyatrisi bölümüne 2019 yılında tayin oldum. Bu hastanede 1 sene zevkle çalıştıktan sonra 2020 yılı itibarı ile Adana’da kendi ofisimde hasta kabulüne başladım.

Osmaniye’ de Çocuk Ergen Psikiyatristi, Psikolog ve Dil Konuşma Terapisti

5 yılı aşkın süredir alanında aktif bir şekilde hizmet veren, Uzman Doktor Serhat Kala ve ekibi; çocuk, ergen ve yetişkinlerde Ruh Sağlığı Hizmetleri ve Psikolojik Danışmanlık ve Dil Konuşma Terapisi alanındaki profesyonel çalışmalarını Ankara’dan Osmaniye’ye getirmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Son Haberler

Her Hakkı Saklıdır. İnansoft Bilişim2018

mobil-telefon mobil-whatsapp

 

 

Kurumumuz Devredilecektir.
İlgilenenlerin +90 555 554 27 09 üzerinden
bizimle iletişime geçmesini rica ederiz.