Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

DR. SERHAT KALA

https://osmaniyepsikolog.com/wp-content/uploads/serhat-kala.jpg

Randevu Planla

Çalışma Saatleri
Kendisine Ulaşın

İLETİŞİM BİLGİLERİ


0545 645 45 01

elitpsikoloji@gmail.com

Randevu Planla


Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı Dr. Serhat KALA; psikiyatrik tanısı olan çocuk ve gençler için özel eğitimin, öğretmen ve aile desteğinin yanı sıra psikolojik desteğin de önemli olduğunu savunur ve bunu gerçekleştirmek için ekip olarak çalışmayı önemser. Girişimci, üretken ruhuyla dokunduğu Elit Danışmanlık Merkezine değer katmıştır.

2002-2008 yılları Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi, 2009-2010 Dışkapı Genel Cerrahi Eğitimi, 2010-2011 yılları arasında Zonguldak Kara Elmas Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi eğitimi aldı. 2011-2015 tarihleri arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Psikiyatrisi Anabilim Dalında eğitimini tamamladı.

Kişiler Arası İlişkiler Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Çift ve Aile Terapisi ve Oyun Terapisi eğitimi aldı. Afyon ili Halk Sağlığı Müdürlüğü Evlilik Öncesi Danışmanlık Merkezi kuruluşunda eğitim modülü oluşturmada katkıları oldu. Çocuk Psikiyatri Uzmanı olarak Otizm Spektrum Bozukluğunun erken tanı ve tedavi açısından Afyon İli aile hekimlerine farkındalık eğitimi verdi. Sağlıklı çocuk gelişiminin değerlendirilmesi ve takibinin planlanması açısından yardımcı personellere Çocuk Psikiyatri Uzmanı olarak eğitimler verdi ve erken tanı takip açısından sağlıklı çocuk gelişimi üzerinde çalışmalar yaptı. Bebek ruh sağlığı ile de ilgilenmektedir.

OKULLAR / EĞİTİMLER

  • Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitimi 2002-2008
  • Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim dalı uzmanlık 2009-2010
  • Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Eğitimi 2010- 2011
  • Ankara Üniversitesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Eğitimi 2010-2011
  • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Uzmanlık 2011-2015
Hizmet Alanlardan…

HAKKIMIZDA SÖYLENENLER


Güzide Hanım Mükemmel bir psikolog. İşini dört dörtlük yapıyor. Seanslar dışında da telefonla sürekli iletişim halinde danışanlarıyla. Herkese tavsiye ederim.Desteği içinde kendisine çok teşekkür ederim


Perihan


Güzide Hanım’dan çok çok memnunum. İyi ki kendisiyle tanışmışım iyi ki kendisinden yardım alıyorum. Çok mutluyum onunla tanıştığımız için. Oğlum onun sayesinden iyileşti düzelmeye başladı. Minnettarım kendisine. Herkese kesinlikle tavsiye ederim. Çok iyi bir psikolog gerçekten. Herkesin gittiğin de verimli alabileceğini düşünüyorum.


Ziya


Gerçekten çok memnun kaldım. Cinsel terapi için gitmiştik. Karı koca olarak aramızdaki bir çok şeyi aştık. Bu da Güzide Hanım sayesinde oldu. Araya yoğun bir dönem girince gidemedik ama o bile bize yetti.


Merve


Osmaniye’ de Psikolog

18 yılı aşkın süredir alanında aktif bir şekilde hizmet veren, Uzman Psikolojik Danışman Güzide TÜRKYILMAZ; çocuk, ergen ve yetişkinlerde Ruh Sağlığı Hizmetleri ve Psikolojik Danışmanlık alanındaki profesyonel çalışmalarını Ankara’dan Osmaniye’ye getirmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Her Hakkı Saklıdır. GebzeSoft 2018

mobil-telefon mobil-whatsapp